Košice - Predajca kúpeľní

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Pri Prachárni 4, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
garantované 900 EUR po dobu zaškolenia, pak nárůst dle predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhnutie riešenia v oblasti ponúkaných produktov na základe zákazníkových potrieb
• Poskytovanie odborného poradenstva
• Komunikácia so zákazníkmi osobne, telefonicky alebo e-mailom
• Zodpovednosť za zverený materiál a pokladňu
• Starostlivosť o pridelenú časť predajne, čistotu a dopĺňanie materiálu
• Zmenná prevádzka - krátky a dlhý týždeň

• Po dobu zapracovania garantujeme fixnú mzdu 900 EUR, následne bude platové ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• Zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
• Zaujímavé a dynamické zamestnanie
• Úvodné zaškolenie, následne pravidelné školenie v oblasti sortimentu a zákazníckeho servisu
• Systém zamestnaneckých výhod (možný kariérny postup, 5 týždňov dovolenky u všetkých zamestnancov, nákup Siko produktov so zamestnaneckou zľavou, systém flexibilných benefitov kafeteria, výhodné tarify u mobilného operátora aj pre rodinných príslušníkov, systém vernostného odmeňovania)

Popri osobnom rozvoji a možnosti získania stabilnej práce Vám ponúkame prostredie rodinnej spoločnosti, s tradíciou viac ako dve desaťročia v Čechách aj na Slovensku.

Pokiaľ máte o ponúkanú pozíciu záujem, pošlite nám, prosím, životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Český jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - programátor

SAP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre náš tím v Košiciach hľadáme:
• Tímového hráča so SOU/SŠ vzdelaním
• S veľmi dobrými komunikačnými schopnosťami
• S vysokým pracovným nasadením a proaktívnym prístupom
• So záujmom premeniť každú obchodnú príležitosť v nadšeného zákazníka

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je s rozsiahlou predajnou sieťou viac ako 50 predajní najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia. Najväčším kúpeľňovým centrom na Slovensku je showroom SIKO Galvani v Bratislave.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
ID: 3157961   Datum zveřejnění: 11.8.2017