Účetní

Silesia-Tech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Beethovenova 179, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Silesia-Tech s.r.o., IČ 25901141
Pracoviště:Silesia-Tech s.r.o., Beethovenova 179/2, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ - úplné středoškolské vzdělání, znalost mzdového, podvojného účetnictví a personalistiky
- praxe v oboru podmínkou, znalost německého jazyka nebo anglického jazyka slovem i písmem podmínkou, počítačová gramotnost (MS Office, Outlook), ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.
Pracovní náplň: - vedení podvojného, mzdového účetnictví, personalistiky,- zpracování všech účetních dokladů včetně účtování a kontroly jednotlivých podkladů,- zpracování podkladů pro podání daňových přiznaní k DPH včetně souhrnného hlášení a podkladů k intrastatu,- vedení banky, pokladny,- komunikace s daňovým poradcem a úřady.
Mzda 22 000 - 25 000 Kč + 13. plat v plné výši, 25 dnů dovolené, prac. doba: 7:30 - 16:00 hod., pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Plucnarová Hana Mgr., strukturovaný životopis v ČJ a NJ nebo AJ zašlete do 31.7.2015 na e-mail: [email protected], nahlášeno 16.6.2015.

Poslední změna:2015-06-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 9102590775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika - jednoduché účetnictví
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - fakturace
Ekonomika - personalista
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní