Pomocná -ý účetní

Silesia-Tech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mezi Trhy 290, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Silesia-Tech s.r.o., IČ 25901141
Pracoviště:Silesia-Tech s.r.o., Mezi Trhy 290/2, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ vzdělání úplné středoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru), znalost personalistiky, mzdového a podvojného účetnictví a minimálně 1-2 roky praxe v oboru podmínkou, počítačová gramotnost (MS Office, Outlook), samostatnost, spolehlivost, pečlivost, znalost světového jazyka výhodou.
Náplň práce: evidence a kontrola přijatých faktur, vystavování faktur na zákazníky, zpracování cestovních příkazů, evidence majetku, zpracování mezd, evidence docházky zaměstnanců, vystavování ceníků, jiné kontrolní činnosti.
Mzda od 18 000 Kč, počet mezd: 13, 25 dnů dovolené, pracovní doba: Po-Pá 07:30 – 16:00 hod., pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Plucnarová Hana Mgr., tel.: 420 734 750 734. Strukturovaný životopis v ČJ zašlete do 30.11.2016 na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11631350705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - fakturace