Manažer řízení externích služeb

Sillet Group a.s. (MPSV)

Místo práce
28. října 102, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté pro styk s veřejností (24320)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sillet Group a.s., IČ 27774007
Pracoviště:Sillet Group a.s., Ostrava, 28. října 102/1, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro uchazeče po VŠ bez praxe: zaškolení před nástupem. Odměňování: osobní hodnocení a výkonnostní prémie k základní mzdě po zapracování. Náplň práce: řízení smluvní sítě partnerů , řízení internetových aplikací a internetový marketing Doporučení pro osobní charakteristiku uchazeče: samostatnost rozhodování, manažerské myšlení, předpoklady pro týmovou práci.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11795060709

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně