Vedoucí čety

SILNICE GROUP a.s. (MPSV)

Místo práce
Holešovská 1691, 769 01 Holešov, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-13
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví (13239)

Pracoviště a kontakty

Firma:SILNICE GROUP a.s., IČ 62242105
Pracoviště:SILNICE GROUP a.s. - Holešov, Holešovská 1691, 769 01 Holešov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-13
Mzdové rozpětí:od 110 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Ubytování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště - stavby výrobní divize Morava (Olomouc, Šumperk, Prostějov, Přerov, Kroměříž, Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Hodonín, Vyškov, Blansko, Brno, Břeclav, Opava, Bruntál, Nový Jičín, Ostrava, Frýdek-Místek)
- Požadajume - výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, praxe v oboru min.2 roky, řidičský průkaz sk.B, zkušenosti z oblasti dopravních staveb, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s nivelačním přístrojem, flexibilita, samostatnost, výborné organizační schopnosti
- Nabízíme - zázemí silné, prosperující a stabilní české společnosti, po zapracování a dle dosažených výsledků možnost přeřazení na pozici mistra stavby, nástup možný ihned - případně po vzájemné dohodě
- Benefity - benefity, stravné, ubytování, prémiové ohodnocení
- Své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12115190779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou