Stavební technik

Silnice Žáček s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Antonína Sovy 965, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-17
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici (3112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Silnice Žáček s.r.o., IČ 44569432
Pracoviště:Antonína Sovy 965/9, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-17
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Česká Lípa.

Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví. Praxe je vítána.

Náplní práce je práce v terénu, za každého počasí po celý rok.

Nabízíme: pracovní poměr uzavřený z počátku na dobu určitou, s možností prodloužení. Prémie ke mzdě (0 - 100%).

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením (1. nebo 2. stupně invalidity). Práce převážně ve stoje, za chůze, zvedání břemen. Vhodné i pro cizince.

Kontakt e-mailem nebo osobně v úterý a čtvrtek mezi 8:00 12:00 na adrese provozovny (Antonína Sovy 965, Česká Lípa).

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11454980746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou