Technik/čka - konstruktér/ka

Šimek kovo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Koldinova 175, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-04
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Šimek kovo s.r.o., IČ 49193449
Pracoviště:Šimek kovo s.r.o., pracoviště, Koldinova 175, Klatovy II, 339 01 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-03-04
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK/ČKA - KONSTRUKTÉR/KA, ÚSO technického směru, znalost NJ podmínkou, kreslení 3D podmínkou, AUTOCAD podmínkou, praxe podmínkou
MZDA: 25000,- Kč + prémie
NÁSTUP DLE DOHODY
kontakt: p. Bouša, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-03-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 7086540738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou