Asistent/-ka vedení společnosti

Simply You Pharmaceuticals a.s. (MPSV)

Místo práce
Oderská 2, 749 01 Vítkov, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Simply You Pharmaceuticals a.s., IČ 25385381
Pracoviště:Simply You Pharmaceuticals a.s., Vítkov, Oderská 2, 74901 Vítkov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ vzdělání (VŠ výhodou, nikoli podmínkou), nástup možný ihned nebo dohodou, pracovní poměr na dobu určitou dva roky, mzda 15 000 - 17 000 Kč.
Požadujeme: časovou flexibilitu, svědomitost a zodpovědnost, osobnost, která je týmovým hráčem, samostatnost se schopností se proaktivně rozhodovat, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet, ŘP skupiny B - aktivní řidič.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v mladém a přátelském kolektivu dynamické firmy, rozmanitou práci s výhledem kariérního postupu v rámci firmy, rostoucí finanční ohodnocení závislé na Vašem pracovním výkonu, kvalifikaci a praxi, plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, atraktivní benefity - notebook, mobilní telefon a další.
Náplň práce: administrativní práce, kontrola lékáren v ČR, propagace produktů na webových stránkách, příprava, tvorba přehledů prodejních dat, marketingových podkladů, úzká spolupráce s logistickým, výrobním a marketingovým oddělením, příprava jednání a porad, zpracování a evidence zápisů z jednání a porad, příprava a realizace marketingových průzkumů.
V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]
Aktualizace 17.8.2016

Poslední změna:2016-08-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vítkov

číslo volného místa: 11076220772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou