Řidič nákladního vozidla sk.ce

ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sokolov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o., IČ 26024641
Pracoviště:ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.-001, Sokolov, Sokolov 356 01

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob hlášení uchazečů: !!! POUZE !!! telefonicky p. Poustka J. 731 123 114 8:00-17:00
(e-mail: [email protected])

Přijmeme řidiče/řidičky nákladního automobilu-tuzemská doprava-pobočka Modletice přepravy paletového zboží z centrálního skladu Kaufland Modletice..

Nabízíme příplatky za práci v noci, příplatky za víkendy a státní svátky, pevný výplatní termín.

Jezdíme trasy: Modletice-> Praha, Brandýs nad Labem, Kladno, Slaný, Louny, Žatec, Most,
Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Plzeň a zpět
do Modletic

Vozidla DAF XF105+chladírenský návěs.

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny CE
digitální kartu
profesní způsobilost
výpis karty řidiče a trestního rejstříku
psychotesty

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY - praxe výhodou.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 10910770782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání