Projektant/-ka pozemkových staveb

ŠINDLAR s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Na Brně 372, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní stavební inženýři (21429)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠINDLAR s. r. o., IČ 26003236
Pracoviště:Na Brně 372/2a, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PROJEKTANT/-KA POZEMKOVÝCH STAVEB

- PP na dobu určitou (1 rok, poté možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou) nástup možný ihned
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru krajinné inženýrství, obor Pozemkové úpravy (preference MENDELU BRNO,
ČZU FŽP PRAHA), uživatelská znalost grafických sytémů AutoCAD (ARC GIS, Atlas KRES DMT,
MicroStation výhodou), řidičské oprávnění na osobní automobil, schopnost práce v kolektivu a
komunikace s okolím, zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
-Nabízíme: zajímavé pracovní prostředí, využití moderní techniky při zpracování zadaných úkolů,
po zapracování pružnou pracovní dobu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům,
práci v kanceláři i terénu, spolupráci na zajímavých zahraničních projektech,příspěvek na stravování
Pozice je vhodná pro OZP i absolventy/-tky.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: [email protected] nebo telefonicky 495 402 560

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11796890711

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně