Grafic designer

SINGING ROCK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
317, 514 01 Poniklá, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Grafici a výtvarníci v multimédiích (21660)

Pracoviště a kontakty

Firma:SINGING ROCK s.r.o., IČ 03741044
Pracoviště:Poniklá 317, 514 01 Jilemnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-13
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výroba, vývoj a prodej outdoorového vybavení pro horolezce a osobních ochranných prostředků pro práci ve výškách. Práce marketingového specialisty - grafika- designera Podíl na designu výrobku a designu jejich balení. Spolupráce na přípravě marketingových komunikačních aktivit (prezentace, veletrhy, katalogy), zajišťování grafických návrhů a fotomateriálů , podpora činnosti obchodních zástupců na trhu, dodržování jednotného firemního vizuálního stylu, spolupráce na zajišťování propagačních a reklamních materiálů. Týmová práce, zkušenosti s prací ve výškách velkou výhodou, pokročilá znalost práce na PC - Adobe Ilustrátor, Corel Draw, Photoshop, MS Office aplikace, AJ na komunikativní úrovní,další jazyk výhodou, řidičské oprávnění skupiny B nutností, zkušený fotograf, ochota cestovat a učit se novým věcem

Možnost být součástí mladého nadšeného týmu, prostředí dynamicky se rozvíjející firmy a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, po roce - možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty, mobilní telefon, oblíbené firemní akce apod.)

kontakt: telefonicky pondělí, středa
e-mailem

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11232110733

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání