Pracovník/pracovnice úklidu

SIPADAN a.s. (MPSV)

Místo práce
Hradecká 315, 551 01 Jaroměř, Okres Náchod
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
3000 - 4000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči výrobních prostor (91126)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIPADAN a.s., IČ 26053501
Pracoviště:SIPADAN a.s. - pracoviště Jaroměř, ul. Hradecká 315, Hradecká 315, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-04-01
Mzdové rozpětí:od 3000 do 4000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE. Jedná se o úklid výrobních prostor, hal a kanceláří v Jaroměři. Nástup 1.4.2014, mzda 55,- Kč/hod. (hrubého), pracovní úvazek na 15 hod./týden. VHODNÉ I PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ A ABSOLVENTY.
Požadavky: výpis z rejstříku trestů, zdravotní prohlídka.
NEJDŘÍVE ZASÍLEJTE SVÉ ŽIVOTOPISY na e-mail: [email protected]. DO PŘEDMĚTU, prosím, uvádějte: JAROMĚŘ - ÚKLID. Do výběrového řízení budou vybráni Ti, kteří zašlou svůj životopis. VÍCE INFORMACÍ PŘI VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ.

Poslední změna:2014-03-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 7248850741

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání