Kreativní grafik

Sittardia s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zeyerova 1456, 438 01 Žatec, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Grafici a výtvarníci v multimédiích (21660)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sittardia s.r.o., IČ 25431536
Pracoviště:Sittardia s.r.o., pracoviště Žatec, Zeyerova 1456, 438 01 Žatec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456
438 01 Žatec 1
nástup dohodou
Náplň práce:
Obalový design
Grafické návrhy log, corporate identity
Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů
Návrhy stojanů a dalších prvků Store designu
Upřednostňujeme:
Ovládání programů Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop
Schopnost vnést do práce kreativitu a neotřelé nápady
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
Stabilní kreativní práci
Fixní mzdu s variabilní složkou - 20 000-40 000 Kč dle zkušeností
Přátelský kolektiv o cca 30 zaměstnancích
Prostor pro seberealizaci
Pravidelné firemní akce
Nápoje na pracovišti zdarma
Příspěvek na stravování pro nekuřáky
Příspěvek na dojíždění / bydlení

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím spolu s CV i portfolio.
Nehledáme externí spolupráci. Děkujeme za pochopení.
Všem uchazečům se ozveme.
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: [email protected]

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12266250722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou