Fakturant/ka pro středisko ekologie a odpadové hospodářství

SK-EKO Systems s.r.o. (MPSV)

Místo práce
52, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturanti (43115)

Pracoviště a kontakty

Firma:SK-EKO Systems s.r.o., IČ 64827763
Pracoviště:Průmyslová zóna Synthesia a.s., Semtín 52, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Pardubice
Náplň práce:
- Příprava a kompletace podkladů pro fakturaci
- Výpomoc při vedení evidence odpadů (zadávání dat do PC)
- Přijímání a odesílání pošty
- Správa datové schránky a firemního e-mailu
- Objednávání kancelářských potřeb, pracovních pomůcek a oděvů, obědů
- Administrativní podpora při BOZP + ISO
- Výpomoc při zajišťování chodu společnosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Práce s PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, datová schránka)
- Komunikativnost, příjemné vystupování vůči zákazníkům
- Smysl pro organizaci a odpovědnost
- Dotahování věcí do konce

Nabízíme:
- Zaškolení na danou pozici
- Praxe v oboru není podmínkou
- Práce na dobu určitou na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
- Firemní stravování na pracovišti
- Mobilní telefon i pro soukromé užívání
- Mzdové ohodnocení dohodou dle znalostí a dosažené praxe
- Účast na firemních akcí
- Školení
- Benefity dle dohody
- Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis.

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12014180702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou