Rozpočtář/ka - přípravář/ka

SK-EKO Systems s.r.o. (MPSV)

Místo práce
52, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (31124)

Pracoviště a kontakty

Firma:SK-EKO Systems s.r.o., IČ 64827763
Pracoviště:Průmyslová zóna Synthesia a.s., Semtín 52, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní náplně:
o příprava rozpočtů a cenových kalkulací
o zpracování nabídek pro veřejné zakázky
o technická příprava staveb
o výběr subdodavatelů a uzavírání smluv

Požadujeme:
o SŠ/VŠ - stavební
o praxe v rozpočtování a přípravě staveb výhodou
o pokročilá znalost práce na PC (MS Office), znalost programu KROS výhodou
o znalost zákona o veřejných zakázkách
o orientace v projektové dokumentaci
o pečlivost a spolehlivost
o časovou flexibilitu, odpovídající pracovní nasazení a chuť do práce
o řidičský průkaz sk. B
o pracovní pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme:
o práce na plný úvazek
o pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté možné prodloužení na dobu neurčitou
o mzdové ohodnocení na základě osobního jednání
o služební telefon i pro soukromé účely
o stravování přímo v sídle společnosti + příspěvek na stravování
o odpovědnou a zajímavou práci
o možnost seberealizace a profesního rozvoje
o zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
o týmovou spolupráci
o nástup ihned

V případě, že Vás tato nabídka práce oslovila, zašlete nám svůj životopis.

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12432430734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B