Kontrola, 3d měření

SKALEX-PLAST s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 2068, 568 02 Svitavy, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-26
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:SKALEX-PLAST s.r.o., IČ 25945637, http://www.skalexplast.cz
Pracoviště:Průmyslová 2068/5, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-26
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadovaná profese: Kontrola, 3D měření
Pracovní náplň: Mezioperační měření, práce s měřící a zkušební technikou, údržba měřící techniky, měření na 3D přístroji, tvorba související dokumentace, dodržování nastavené dokumentace, čtení a orientace v technických výkresech.
Požadujeme: Praxe na obdobné pozici vítána, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, ochota práce ve směnném procesu, znalost výkresové dokumentace a technického značení, znalost práce s měřícími přípravky, údržba a skladování.
Nabízíme: Kompletní zázemí pro zaškolení, práci ve stabilní společnosti, kvartální odměny, stravenky.

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 12754540768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou