Sous Chef

SKI&WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA ****, Demänovská Dolina - Jasná

Miesto práce
Demänovská Dolina, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a dohľad nad prípravou jedál
- vedenie personálnej agendy
- kontroling
- príprava a tvorba menu a sezónnych menu od výberu surovín až po spôsob servírovania na tanieri
- tvorba receptúr, kalkulačných listov a interných smerníc a kontrola správneho uvedenia v praxi
- dodržiavanie HACCP
- efektívne riadenie, organizovanie a rozdeľovanie úloh členom kuchárskeho tímu
- kontrola kvality jedál a práce

- možnosť kariérneho a platového rastu
- možnosť odborného vzdelávania
- zaujímavý program bonusov a zamestnaneckých výhod
- k pracovnému miestu poskytujeme ubytovanie

Sous chef so schopnosťou efektívne, ľudsky a motivačne riadiť a viesť svoj tím. Vášnivý kuchár a gastronóm, so zmyslom pre detail a poriadok, ktorý sa rozumie a má rád tradičnú rakúsko-uhorskú kuchyňu. Je schopný zvládnuť vysoké pracovné nasadenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, spoločné stravovanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- minimálne 4 roky odbornej praxe na rovnakej alebo vyššej pozícii, v hoteloch rovnakej kategórii aj v zahraničí

- odborné znalosti v oblasti
- profesionálne znalosti z medzinárodnej kuchyne, najmä však rakúsko-uhorská

- skúsenosť s vedením väčšieho tímu ľudí

- znalosť tovaroznalectva a skladového hospodárstva
- zmysel pre detail a poriadok
- zdravotne spôsobilý

Spoločnosť nadštandardne profesionálna, pokrokovo zameraná, humanistická.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3816964  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac