Specialista/tka techniky a investic

ŠKO-ENERGO, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
145, 517 02 Kvasiny, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní elektrotechnici a technici energetici (31139)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠKO-ENERGO, s.r.o., IČ 61675938
Pracoviště:ŠKO-ENERGO, s.r.o. - pracoviště, Kvasiny 145, 517 02 Kvasiny

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 28000 do 38000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, podnikové stravování, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected].
- VŠ v oboru strojním nebo elektro
- platná vyhl. 50/78 Sb., §6
- řidičský průkaz sk. B
- znalost NJ nebo AJ
- znalost práce na PC (MS Office, SAP)
- znalost řídících systémů - Energis, RC-Ware
- zajišťování správy a provozu energetických zařízení
- plánování a realizace investiční výstavby EZ a to v majetku ŠKODA AUTO a ŠKO-ENERGO a to i ve vztahu k budoucímu provozu a opravám EZ
- zajišťování podkladů pro přípravu investic a provádění rekonstrukcí
- zajišťování a účast na tvorbě projektové dokumentace
- zajišťování a kontrola realizace výstavby, účast na předávání a zprovozňování EZ
- 5 týdnů dovolené, po zapracování osobní ohodnocení, podnikové stravování
- 13. plat, bonusy, příspěvek na penzijní připojištění.

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12218980779

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní