Odborný asistent se specializací na marketing

ŠKODA AUTO VŠ o.p.s. (MPSV)

Na Karmeli 1457, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti na vysokých školách (23104)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠKODA AUTO VŠ o.p.s., IČ 29142890
Pracoviště:Na Karmeli 1457, 29301 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Doktorské (vědecká výchova)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 250 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: zkušenost s vedením nebo alespoň participací na výzkumných projektech, aktivní publikační činnost v oboru během posledních pěti let danou minimálně uplatnitelností dle současné metodiky RIV, zkušenost s vedením výuky anglickém jazyce (úroveň C1/C2), další cizí jazyk výhodou, potenciál akademického růstu.

Svůj odborný životopis a seznam publikační činnosti za posledních 5 let zasílejte na níže uvedené kontaktní údaje.

Nabízíme: pracovní smlouvu, 2x ročně zaručený bonus, dotované stravování, zaměstnanecké benefity.

Poslední změna:2014-12-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 8205010781

Požadavky na zaměstnance

postgraduální