Docent/odborný asistent s ph.d. specializace marketing, marketingová komunikace (rovněž v mezinárodním kontextu)

ŠKODA AUTO VŠ o.p.s. (MPSV)

Na Karmeli 1457, 293 01 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-28
Mzdové podmínky (brutto)
34000 - 58000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na vysokých a vyšších odborných školách (2310)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠKODA AUTO VŠ o.p.s., IČ 29142890
Pracoviště:Na Karmeli 1457, 29301 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-28
Mzdové rozpětí:od 34000 do 58000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Na Karmeli č.p. 1457
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: [email protected]

Požadujeme:
- Prokazatelnou excelenci ve výuce (studentská anketa, úspěšní studenti, ocenění vedených závěrečných prací)
- Aktivní publikační činnost v oboru během posledních pěti let danou uplatnitelností dle současné metodiky RIV
- Zkušenosti s vedením nebo participací na výzkumných projektech
- Zkušenosti s vedením výuky v anglickém jazyce (úroveň B2 a vyšší), další cizí jazyk výhodou
- Potenciál akademického růstu

Nabízíme:
- pracovní smlouvu dle ZP
- 2x ročně zaručený bonus
- dotované stravování, příspěvky na rekreace a další benefity

Pracovní úvazek: plný i zkrácený

Zaměstnanecké výhody: podnikový bonus-variabilní, zaručený, dotované stravování, příspěvky na rekreace, příspěvek na penzijní připojištění apod.

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 12245450721

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně