Sádrokartonisti, Tesári do Nórska

Skuteviken Personell AS

Miesto práce
Bergen, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Podľa potreby
Mzdové podmienky (brutto)
2500 EUR za normálne pracovné hodiny (nadčasy možné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre sádrokartonistov, resp. tesárov v Bergene, Nórsko. Poväčšine sa robia sádrokartónové steny, stropy, kazetové stropy.. Montujú sa okná, dvere. Taktiež ale aj práca na fasádach , tradičná tesárčina. Nejedná sa o dve samostatné pozície, skôr hľadáme univerzálnych pracovníkov. Pracovné zaradenie sa prispôsobí vhodnému uchádzačovi. Požadujeme dokázateľnú prax v obore, schopnosť pracovať a fungovať samostatne. Základná, komunikatívna angličtinu je podmienkou, budete samostatná jednotka v inojazyčnej krajine. CV môžte zasielať na uvedený email.

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

Oficiálna práca, na pracovnú zmluvu, so všetkým, čo k tomu patrí. Po odskúšaní,možnosť dlhodobej spolupráce. Stabilná spoločnosť s vybudovaným zázemím.

Informácie o výberovom konaní

Nástup podľa dohody a potreby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovná agentúra prenajímajúca kvalifikovaných remeselníkov pre stavebné firmy v okolí Bergenu (Nórsko).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

čestnosť, spoľahlivosť

Pracovná agentúra poskytujúca kvalifikovaných stavebných remeselníkov pre stavebné firmy v Bergene (Nórsko)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2941408  Datum zveřejnění: 22.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500 EUR za normálne pracovné hodiny (nadčasy možné)