Výrobní ředitel

SKY SELECT INT.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
plat bude projednáván s vybraným kandidátem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou velmi přesných strojírenských součástek hledá pro svůj závod lokalizovaný na střední Moravě kandidáta na pozici

VÝROBNÍ ŘEDITEL

NÁPLŇ PRÁCE:
Řízení výrobních procesů v závodě s několika výrobními provozy
Dodržování klíčových indikátorů - zmetkovitost a opravy, plnění výrobního plánu, produktivita, snižování seřizovacích časů
Zavádění nástrojů neustálého zlepšování výroby, snižování nákladů
Manažerské dovednosti pro řízení úseku se stovkami zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Práci v Top managementu výrobního závodu mezinárodní úspěšně se rozvíjející společnosti
Odpovídající platové podmínky a benefity včetně firemního automobilu pro soukromé užití
mobil, notebook, dovolená navíc, vzdělávání, stravování, pojištění,...
Termín nástupu dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba přesných dílů pro automobily, různé stroje a zařízení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
Vzdělání technického směru – nejlépe VŠ se zaměřením na strojírenství
Praxe v délce alespoň 3 let jako vedoucí výroby / výrobní ředitel ve strojírenské společnosti vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl je podmínkou
AJ na velmi dobré úrovni pro denní použití
Znalost technologií přesného obrábění a dalších technologií používaných ve strojírenské výrobě
Zkušenost s nástroji štíhlé výroby a neustálého zlepšování - Kaizen, Kanban, 6Sigma, Value Stream Mapping,…..
Znalosti FMEA, 8D, Fisbone, ISO TS 16949, ISO 14001 a ISO 18001 výhodou
Manažerské dovednosti osvědčené v praxi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1284437  Datum zveřejnění: 6.11.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: plat bude projednáván s vybraným kandidátem