Production planner

SKY SELECT INT.

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost z oblasti technologie a strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce:

Určování kapacity a tvorba výrobního plánu pro jednotlivé montážní linky
Řešení urgentních problémů
Komunikace s výrobou - aktualizace plánu,řešení skluzů, nedostatků, zjišťování zpětné vazby
Příprava reportů pro nadřízené pracovníky
Hledání příležitostí pro úspory a zefektivnění výroby
Sledování/kontrola příchozích objednávek, zrušení fixovaných zakázek

Lokalita: okres Beroun

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na životní pojištění
Pružnou pracovní dobu
Závodní stravování

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis v českém jazyce na níže uvedené kontakty.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT Int. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT Int., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost z oblasti technologie a strojírenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

SŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru výhodou)
Středně pokročilou znalost anglického jazyka
Komunikativnost, asertivitu a zodpovědnost
Výhodou znalost SAP/R3 výhodou a zkušenost na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1916776  Datum zveřejnění: 3.11.2014