Konstruktér ve strojírenství s AJ/NJ

SKY SELECT INT.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše klienty v jihomoravském a olomouckém kraji, nadnárodní výrobní společnosti, hledáme kandidáty z oblasti konstrukce na pozici:

Strojní konstruktér s AJ/NJ

Náplň práce:

 Konstrukce 3D modelů a výkresů dle požadavků zákazníka
 Vytváření a aktualizace kusovníku dle požadavků zákazníka
 Podíl na hledání technického řešení společně s oddělením nákupu a výroby
 Aktivní účast na dalších konstrukčních projektech
 Poskytování technické podpory napříč odděleními ve firmě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

 Zázemí stabilní firmy s možností profesního růstu
 Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností
 Každoroční valorizaci mezd a roční odměny
 Školení v zahraničí i v ČR
 Jazykové kurzy

Informace o náboru

Jestliže Vás naše pozice zaujala, zašlete nám, prosím, váš strukturovaný profesní životopis českém jazyce.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT Int. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT Int., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní firma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

 SŠ, VŠ vzdělání - technického směru,
 Praxe v oboru strojírenské konstrukce
 Praxe na pozici konstruktéra ve výrobní společnosti výhodou
 Znalost nějakého z 3D CAD systémů – PRO/e/Creo, Solid edge, Catia, UNG (Unigraphics), NX, Solidworks, Inventor
 Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
 Znalost MS Office
 ŘP sk.B
 Samostatnost a loajalita, orientace na výsledek a zákazníka, proaktivní přístup
 Týmová spolupráce, flexibilita, přístupný změnám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1972222  Datum zveřejnění: 31.3.2015