Zákaznický servis s angličtinou

SKY SELECT INT.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem výrobních linek a zařízení pro lehkou průmyslovou výrobu hledá pro svoje obchodně-servisní centrum v Brně pokrývající region střední a východní Evropy kandidátku/kandidáta na pozici

Specialista zákaznického servisu pro Českou a Slovenskou republiku

Hlavní náplní práce daného pracovníka je příjem a zpracování požadavků zákazníků na dodávky náhradních dílů, vypracování objednávek a další technicko - administrativní činnost související se zajištěním dodávek objednaného materiálu pro stroje používané zákazníky společnosti na území ČR a SR.

• Stanete se kontaktní osobou pro zákazníky v oblasti dodávek objednaného materiálu
• Budete hledat a identifikovat jednotlivé součásti strojů v katalozích či v systému dle požadavků zákazníků
• Budete mít na starost především komunikaci se zahraničním skladem, servisním oddělením a se zákazníky společnosti
• Dále sem spadá koordinace přepravy objednaného zboží a kontakt se smluvními dopravci
• Komunikace v anglickém jazyce na denní bázi (ať už telefonicky, či formou emailu)
• Na starost také budete mít vedení veškeré administrativní agendy související s jednotlivými případy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci pro globálně úspěšnou společnost
Moderní pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost nástupu ihned

Informace o náboru

Požadujeme:
• Zkušenosti a znalosti uvedené v pracovní náplni
• AKTIVNÍ znalost anglického jazyka je podmínkou (součástí práce je komunikace se zahraničním skladem)
• Technické myšlení
• Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, pečlivost
• Dobrá znalost práce s PC, zkušenost se SAP výhodou
• Praxe v oblasti zákaznického servisu nebo v operativním nákupu bude výhodou
• Vzdělání technického směru výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem výrobních linek a zařízení pro lehkou průmyslovou výrobu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2057885  Datum zveřejnění: 23.3.2015