Product Manager / Produktový manažer

SKY SELECT INT.

Místo práce
Okres Přerov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou špičkových technologických zařízení s vedoucím postavením na globálním trhu ve svém oboru činnosti, hledá pro svůj závod na střední Moravě kandidáta na pozici

Produktový manažer je v rámci podniku odpovědný za technické provedení produktové řady během celé životnosti jednotlivých produktů, je ve své oblasti expertem pro dané produkty, je v rámci podniku tím, kdo zná nejlépe svoje produkty a příslušné trhy. Má za cíl neustále zlepšovat technická řešení produktové řady a podporovat tak úspěšný prodej na světových trzích.

Produktový manažer plní tyto klíčové činnosti:
Rozhoduje o provedení zvláštních řešení dle požadavků zákazníků a koordinuje jejich realizaci
Připravuje specifikace pro další vývoj
Kontroluje dodržování technických norem a předpisů
Sleduje informace o trhu, informace o konkurenci
Definuje produktovou strategií
Dohlíží na dispozice materiálu, kalkulace, nákupní ceny, efektivitu
Posuzuje reklamace, analýzu chyb, navrhuje možnosti zlepšování
Podílí se s dalšími specialisty na analýzách bezpečnosti u vývojových projektů, patentových řízeních
Spolupracuje s dalšími odděleními společnosti podílejícími se na vývoji, výrobě a prodeji produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Řadu zaměstnaneckých benefitů - dovolená navíc, stravování, vzdělávání, zdravotní péče, telefon, 13.plat, školka, příspěvek na dojíždění,...
především ale možnost pracovat pro světového leadera trhu a být tím, kdo se zásadně podílí na dalším rozvoji a řešení svěřené skupiny produktů
Termín nástupu dohodou, zaškolení, dlouhodobou perspektivu
Plat odpovídající vaší kvalifikaci, zkušenostem a důležitosti pozice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba technologických zařízení využívaných v mnoha průmyslových odvětvích, která z Moravy míří k zákazníkům do celého světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, automatizace, elektrotechnika, mechatronika,.... prostě technické vzdělání,schopnost pracovat s výkresy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání technického směru ( strojírenství, elektrotechnika, automatizace )
Znalost angličtiny nebo němčiny pro denní komunikaci se zahraničními kolegy
Všeobecný technický rozhled
Zájem o práci umožňující spojení technických znalostí a komunikačních dovedností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně - poradenská společnost s dlouholetou zkušeností v obsazování zejména specializovaných technických a manažerských pozic v oblasti průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3168619  Datum zveřejnění: 23.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou dle zkušeností