Realitní makléř / Realitní makléřka Brno-město, Brno-venkov

Slany & Partners, s.r.o.

Místo práce
Sochorova 40, 616 00 Brno, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč / měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rodinná brněnská realitní kancelář Slany & Partners přijme do svého týmu realitního makléře / realitní makléřku pro okresy Brno-město a Brno-venkov. Nabízíme práci s volnou pracovní dobou v příjemném prostředí a kolektivu, zaškolení zdarma a stálou podporu týmu zaběhlé rodinné realitní kaceláře. Nadstandardní výdělky 50 - 80 tis./měs. Naší podmínkou je férový přístup, spolehlivost a ochota udělat pro klienta skutečně dobrou službu.

Pro práci v našem týmu není rozhodující věk, dosažené vzdělání, nebo praxe z oblasti prodeje nemovitostí. Rozhodující je pozitivní a proaktivní přístup k práci, spolehlivost a hlavně férový a vstřícný přístup ke klientům.

Zašlete nám svůj životopis a při osobním setkání nás přesvědčete, že hledáme právě vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám může práce v našem týmu nabídnout?

- práce v pozitivním kolektivu a příjemném prostředí
- volná pracovní doba (vy si určujete kolik hodin a kdy budete pracovat)
- zaškolení ZDARMA a další rozvoj v oblasti realit
- žádné poplatky za kancelář
- školení obchodních dovedností formou mentoringu
- kompletní zázemí kanceláře
- inzerce na největších realitních serverech v ČR
- propracované právní know-how
- zázemí pro financování nemovitostí
- nadstandardní výdělky
- perspektiva dynamicky rostoucí společnosti
- podpora manažera kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás budeme očekávat?

- pozitivní a proaktivní přístup
- schopnost samostatné práce
- spolehlivost
- vstřícný přístup ke klientům
- reprezentativní vystupování
- časová flexibilita
- dobré komunikační schopnosti
- ochota dalšího vzdělávání v oboru
- zaangažování na plný úvazek
- zkušenosti z obchodní branže jsou výhodou, ale ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rodinná realitní kancelář s 10-ti letými zkušenostmi s obchodováním s nemovitostmi na českém trhu. Náš tým se skládá z realitních profesionálů, kteří dělají svoji práci rádi, kteří staví osobní a férový přístup a spokojenost klientů na první místo a kteří jsou ochotni udělat víc než je nezbytné.

Naším cílem je, aby každý člen týmu byl skutečným profesionálem a aby dosahoval nejen zajímavých příjmů, ale také vyváženosti pracovního a osobního života. Přejeme si, abychom navázali dlouhodobé oboustranně úspěšné partnerství. A aby práce v našem týmu byla pro každého z nás radostí.
ID: 2563683  Datum zveřejnění: 25.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 80 000 Kč / měs.