Fyzioterapeut

Slatinné lázně Třeboň s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lázeňská 1001, 379 01 Třeboň, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzioterapeuti s osvědčením (32551)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slatinné lázně Třeboň s.r.o., IČ 25179896
Pracoviště:Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PÍSEMNÉ NABÍDKY ZASÍLEJTE na e-mail: [email protected]
Požadujeme:
kvalifikaci v oboru fyzioterapeut; znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost; trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost; časovou flexibilitu.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení; stabilizační a mimořádné odměny; 5 týdnů dovolené; zajímavou práci, možnost seberealizace; odborné vzdělávání; pestrý sociální program - např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11878290783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou