Svářeč plastů

SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Křišťanova 1122, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:SLAVÍK - Technické plasty s.r.o., IČ 26839890
Pracoviště:SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. - Ostrava, Křišťanova 1122, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme česká firma v oboru obrábění a zpracování plastů, která rozšiřuje své aktivity. Díky své nabídce služeb a vysoké technologické úrovni poskytujeme svým zákazníkům kvalitu a servis, tím šetříme našim zákazníkům čas a poskytujeme technologickou výhodu na trhu. I přes patnáctiletou působnost na trhu si zachováváme status rodinné firmy, která si zakládá na korektním přístupu k zákazníkům i zaměstnancům, profesionalitě a spolupráci zaměstnanců.

Hledáme spolupracovníky, kteří nechtějí jednotvárnou práci, mají smysl pro humor a zodpovědnost. Chtějí a nebojí se nových věcí v životě a pracovat s moderními materiály.

Místo výkonu práce: Křišťanova 1122, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Požadujeme:
- min. vyučen ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe min. 1 rok
- znalost svařování plastů a práce s plastem výhodou
- čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- aktivní a kladný přístup ke svěřeným úkolů
- manuální zručnost
- kreativita a prostorová představivost
- komunikativní a zodpovědný

Nabízíme:
- zaměstnání v zavedené společnosti
- dobrá dostupnost MHD
- zajímavá práce
- zaškolení, popřípadě doškolení vč. zaškolení na konkrétní stroj
- příspěvek na stravu
- jiné firemní benefity

Svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: [email protected] s názvem zprávy "svářeč-příjmení".

Poslední změna:2015-08-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9386300740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou