Nástrojař pro servis forem

Šlechta s.r.o. (MPSV)

Místo práce
418, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-18
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástrojaři a příbuzní pracovníci (7222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Šlechta s.r.o., IČ 25161709
Pracoviště:Otín 418, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-18
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, 13.plat, firemní jazykové kurzy,příspěvky na pojištění, na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE na e-mail: [email protected];
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru (ideálně nástrojař); prokazatelná praxe v obdobné pozici (zkušenosti s opravami a údržbou forem); znalost funkce celku a jednotlivých částí vstřikovacích nástrojů; odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi; ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí; ŘP skup. B; pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě; flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru;
Náplň práce:
- provádění preventivních údržeb vstřikovacích forem; demontáž, montáž nástrojů pro vstřikování plastů až do hmotnosti 25 tun; precizní a jemné práce při lícování formy; opravy nástrojů, přestřiků, např. hran a dělících rovin; znalost tušírovacích prací a obsluhy tušírovacího lisu; poradenství, konzultace a komunikace se zákazníkem a interně napříč odděleními;
Nabízíme:
- zaměstnání na HPP - při nástupu na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou; možnost samostatného rozhodování a organizování práce; zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru; možnost ubytování nebo příspěvku na dopravu;
každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků ; 13.plat; řadu zaměstnaneckých výhod (benefity, firemní jazykové kurzy, příspěvky na pojištění, na stravování, firemní akce atd.); příležitost osobního růstu při kontaktech se zákazníky, s partnery, s odborníky z oboru;

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11738940777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B