Sociální pracovníci

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Drátovenská 246, 735 51 Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15704 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (34125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562, http://www.slezskadiakonie.cz
Pracoviště:Slezská diakonie - KANAAN Bohumín, Drátovenská 246, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15704 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KANAAN Bohumín, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
vypisuje výběrové řízení na pozici
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE
(úvazek 1,0 - 37,5h týdně)
Požadujeme:
" ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ (titul Bc.) dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění (nejlépe v oborech sociální práce, sociální práce a sociální pedagogika, sociální patologie)
" trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zdravotní způsobilost
" schopnost pracovat v sociálně vyloučené lokalitě
" komunikační dovednosti
" schopnost práce v týmu, vedení týmu
" aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
" alespoň uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
" osobní růst a rozvoj
" možnost dalšího prohlubování vzdělání
" kreativní způsob práce
" smysluplné a zajímavé zaměstnání
" dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu
" zázemí stabilní organizace
" mzdové podmínky: základní mzda 15704 Kč + 600 Kč zvláštní příplatek + osobní ohodnocení po zkušební době
Předpokládaný nástup: listopad 2016
Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nejpozději do 21.10.2016 do 12.00h. Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do hlavičky emailu uveďte "výběrové řízení"

První kolo výběrového řízení proběhne na základě posouzení životopisu a motivačního dopisu. Úspěšní uchazeči budou následně kontaktováni emailem s pozvánkou do druhého kola výběrového řízení - na osobní pohovor, který se uskuteční 25.10.2016. Místo a čas výběrového řízení budou specifikovány v pozvánce k výběrovému řízení.

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11604610715

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání