Sociální pracovníci

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
17056 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562, http://www.slezskadiakonie.cz
Pracoviště:Slezská diakonie - Bohumín, terénní program v Bohumíně

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 17056 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
"ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ (titul Bc.) dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění (nejlépe v oborech sociální práce, sociální práce a sociální pedagogika, sociální patologie)
"trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zdravotní způsobilost
"schopnost pracovat v sociálně vyloučených lokalitách
"komunikační dovednosti
"schopnost práce v týmu, vedení týmu
"aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
"alespoň uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:
"osobní růst a rozvoj
"možnost dalšího prohlubování vzdělání
"kreativní způsob práce
"smysluplné a zajímavé zaměstnání
"dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu
"zázemí stabilní organizace
"mzdové podmínky: základní mzda 17 056 Kč + 600 Kč zvláštní příplatek + osobní ohodnocení po zkušební době

Předpokládaný nástup: 15. 11. 2016

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nejpozději do 27.10.2016 do 12.00h. Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do hlavičky emailu uveďte "výběrové řízení"

První kolo výběrového řízení proběhne na základě posouzení životopisu a motivačního dopisu. Úspěšní uchazeči budou následně kontaktováni emailem s pozvánkou do druhého kola výběrového řízení - na osobní pohovor, který se uskuteční 1. 11. 2016. Místo a čas výběrového řízení budou specifikovány v pozvánce k výběrovému řízení.

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11604670758

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání