Pracovník/ce v sociálních službách

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Klostermannova 1586, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
12700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562
Pracoviště:Slezská diakonie - Duhový dům Ostrava, Klostermannova 1586/25, Hulváky, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 12700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Klostermannova 1586/25, Ostrava Mariánské Hory

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected].
Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ PSS".
Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči zařazeni do druhého kola výběrového řízení.

SLEZSKÁ DIAKONIE DUHOVÝ DŮM Ostrava vypisuje výběrové řízenína pozici:

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
s místem výkonu práce na adrese Klostermannova 1586/25, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Charakteristika práce:

-práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením
-výkon práce na základě pracovní smlouvy
-pracovní úvazek 1,0

Požadujeme:

-splnění kvalifikačních požadavků dle §116, písm. d) zákona č. 108/2006 Sb.,
o sociálních službách,
-čistý trestní rejstřík,
-praxe nutná
-komunikační dovednosti,
-psychická odolnost,
-schopnost týmově spolupracovat s kolegy,
-osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita.

Nabízíme:
-2 pracovní místa ve službách domov pro osoby se zdravotním postižením
a odlehčovací služba,
-práce na plný úvazek,
-osobní růst a rozvoj,
-možnost dalšího prohlubování vzdělání,
-práce v moderním zařízení,
-zázemí stabilní organizace,
-mzdové podmínky:3. mzdový stupeň: 12 100,- + 100 - 3 000,- prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,-
nebo
4. mzdový stupeň: 13 300,- + 100 - 3 000,- prémie (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,-

Poslední změna:2016-09-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11247280757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity