Zdravotní sestra/bratr

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Klostermannova 1586, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562
Pracoviště:Slezská diakonie - Duhový dům Ostrava, Klostermannova 1586/25, Hulváky, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: emailem

SLEZSKÁ DIAKONIE

DUHOVÝ DŮM Ostrava
s místem výkonu práce na adrese Klostermannova 1586/25, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky

Charakteristika práce:
výkon práce na základě pracovní smlouvy
práce v moderním zařízení pro lidi s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením - zajištění zdravotní péče převážně dospělým osobám se zdravotním postižením

Požadujeme:
příslušné vzdělání + platná registrace
trestní bezúhonnost
empatie při práci s osobami se zdravotním postižením
zodpovědný přístup k práci, schopnost samostatné i týmové práce, organizační schopnosti, trpělivost, komunikativnost, pozitivní přístup k uživatelům
flexibilita, loajalita
vítána praxe v oboru, ale není podmínkou
práce s IS Cygnus

Nabízíme:
zajímavou a smysluplnou práci
práci v moderním zařízení
možnost dalšího vzdělávání
mzdové podmínky - smluvní mzda 21 000,-

Nástup: 1. 4. 2017
Termín výběrového řízení bude upřesněn.
Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] do 19. 2. 2017. Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu uveďte "VŘ - zdravotní sestra".
Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči zařazeni do druhého kola výběrového řízení.
Podrobné informace lze získat na e-mailové adrese [email protected].

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12019360793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou