Terénní sociální pracovníci s uživateli drog

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
V Aleji 435, 734 01 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562, http://www.slezskadiakonie.cz
Pracoviště:Slezská diakonie - On Line Karviná Ráj, V Aleji 435/12, Ráj, 734 01 Karviná 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní pozice je organizována v rámci střediska Slezské diakonie ON LINE Karviná, služba STREETWORK GABRIEL Karviná, terénní program.
Pracovní náplň obsahuje monitoring, kontakt s klientem v přirozeném prostředí, aktivity zaměřené na snižování rizik spojených s užíváním drog, poradenství, informační servis, motivační trénink. Pracovní náplň dále obnáší metodickou činnost (zpracovávání a aktualizace metodických postupů) a zajištění odborné přímé práce vyplývající z výkonu pozice terénního sociálního pracovníka. Součástí práce je dále kompletace statistických údajů, analytická a evaluační činnost.
Požadujeme:
odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ - sociální práce, sociální pedagogika a příbuzné)
flexibilitu (přímá práce probíhá min. 3 dny v týdnu v odpoledních hodinách)
dobré komunikační a prezentační schopnosti
ochotu pracovat v týmu, aktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost
administrativní schopnosti (PC, Office, Internet)
ochotu dalšího vzdělávání
znalost problematiky související s užíváním návykových látek
znalost Zákona o sociálních službách, Standardů kvality sociálních služeb.
Preferujeme:
praxe v sociální oblasti a v oblasti pomáhajících profesí
zkušenost s tvorbou metodických manuálů
praktické zkušenosti s vedením rozhovoru s klientem (praxe, kurz, dlouhodobější výcvik)
Nabízíme:
pracovní poměr na celý úvazek
nástup od 1.3.2017
osobní a profesní růst, možnost celoživotního vzdělávání
podporu kreativního přístupu k práci
práce v dobrém a mladém kolektivu
benefity organizace
mzdové podmínky:
tarifní mzda 18950,- Kč + osobní ohodnocení (po zkušební době) + zvláštní příplatek 600,- Kč.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail [email protected], nejpozději do 10. 2. 2017.
Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči zařazeni do druhého kola výběrového řízení a individuálně pozváni k pohovoru, který proběhne dne 14.2.2017.

Poslední změna:2017-01-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 12072710793

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání