Poradce rané péče

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Kamenná 195, 639 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562
Pracoviště:Slezská diakonie - prac., Kamenná 195/21, Štýřice, 639 00 Brno 39

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SLEZSKÁ DIAKONIE, Úsek Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici
PORADCE RANÉ PÉČE s místem výkonu práce: Brno, nástup možný od 1. 4. 2017
Poradna rané péče DOREA hledá pro terénní práci v rodinách s dětmi se zdravotním postižením nového člena týmu na pozici Poradce rané péče (Brno)
Požadujeme
" VŠ obor speciální pedagogika nebo psychologie
" výborné komunikační dovednosti
" aktivní přístup k práci, zodpovědnost
" schopnost individuální práce i týmové spolupráce
" dobrá znalost MS Office
" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
" organizační schopnosti
" kladný vztah k cílové skupině služby rané péče
" trestní bezúhonnost
" vítána praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením (event. kurzy AAK, bazální stimulace, polohování aj.)
Nabízíme
" práce na HPP, zkrácený nebo celý úvazek (na dobu určitou s možností prodloužení)
" smysluplnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru
" dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu
" zaměstnanecké benefity
" možnost dalšího vzdělávání v oboru
" mzdové podmínky: tarifní mzda 18 950,-Kč + osobního ohodnocení 4 264,-Kč na plný pracovní úvazek
Náplň práce:
" poskytování rané péče v klientských rodinách v rámci Jihomoravského kraje (podle § 54 zákona o sociálních službách)
" vedení dokumentace klientů
" spolupráce s dalšími odborníky podílejícími se na péči o dítě
" komunikace s dalšími organizacemi a úřady (speciální MŠ, ZŠ, NNO, SPC, zdravotnická zařízení, sociální odbory apod.)
" realizace programů a akcí PRP DOREA
" prezentace poradny a služeb rané péče na veřejnosti
Přihlášky formou životopisu a motivační dopis, s popisem dosavadní praxe, zasílejte nejpozději do 17. 3. 2017. Kontaktní osobou je vedoucí PRP DOREA Bc. Kristýna Bruncková, e-mail: [email protected]., tel: 734 643 234.
Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrový pohovor.
Vyhrazujeme si právo vypsat nové výběrové řízení v případě, že žádný z uchazečů nebude splňovat požadovaná kritéria.

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12236850798

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně