Koordinátor/-ka programu přímé péče/pracovník/pracovnice v sociálních službách

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
210, 739 53 Komorní Lhotka, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-15
Mzdové podmínky (brutto)
14800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti sociální práce (2635)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562
Pracoviště:Slezská diakonie - SAREPTA Komorní Lhotka, Komorní Lhotka 210, 739 53 Hnojník

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-15
Mzdové rozpětí:od 14800 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A33
Charakteristika práce: Koordinátorka programu přímé péče organizuje práci pracovního týmu daného úseku služby, plánuje směny pracovního týmu, eviduje vzdělávání pracovního týmu, koordinuje plán péče klienta, klíčového pracovníka a služby, metodicky se podílí na zajištění sociální služby.
Jako pracovník v sociálních službách podílí se na přímé práci s klientem a poskytuje seniorům základní činnosti služby.
Požadujeme:
- odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ - sociální práce, sociální pedagogika a příbuzné, minimálně SŠ sociální),
- dobré komunikační a prezentačních schopnosti,
- ochotu pracovat v týmu, aktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost,
- administrativní schopnosti (PC, Office, Internet),
- ochotu dalšího vzdělávání,
- znalost problematiky práce se seniory,
- znalost Zákona o sociálních službách, Standardů kvality sociálních služeb.
Nabízíme:
- osobní a profesní růst, možnost celoživotního vzdělávání,
- podporu kreativního přístupu k práci,
- benefity organizace,
- mzdové podmínky: tarifní mzda 14 800 Kč + osobní ohodnocení (po zkušební době) + příplatek za vedení 560 Kč + kompetenční příplatek 500 Kč + zvláštní příplatek 600 Kč.
Předpokládaný nástup 15. 4. 2017 nebo 1. 5. 2017.
Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mailovou adresu [email protected], tel. 558 694 280, do 30. 3. 2017. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a pozváni k ústnímu pohovoru.
Pracoviště: Domov pro seniory SAREPTA Komorní Lhotka.

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 12352530767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou