Sociální pracovníci/pracovníci v sociálních službách

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Hraniční 280, 739 61 Třinec, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (34126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562
Pracoviště:Slezská diakonie - Azylový dům pro ženy SÁRA, Hraniční 280, Kanada, 739 61 Třinec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
VOŠ/VŠ sociální práce (splnění kvalifikačních požadavků dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách)
-čistý trestní rejstřík
-komunikační dovednosti
-psychická odolnost
-flexibilita
-kreativita
-pozitivní vztah k lidem bez domova
-znalost práce na PC

Nabízíme:
-osobní růst a rozvoj
-možnost dalšího prohlubování vzdělání
-kreativní způsob práce
-příjemný pracovní kolektiv
-pracovní doba: po - pá, mimořádně víkendy, denní a odpolední směny
-mzdové podmínky: základní mzda 18 950 Kč + osobní ohodnocení min. 200 Kč (po zkušební době možnost navýšení) + zvláštní příplatek 600 Kč
-benefity

Předpokládaný nástup červen 2017

Vybraní uchazeči, kteří budou nejlépe splňovat předpoklady pro výkon nabízené pozice, budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční 4. 5. 2017 v prostorách střediska.

Přihlášky formou životopisu, kde je nutno u dosaženého vzdělání uvést předměty SZZ (státní závěrečné zkoušky), a motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nejpozději do 3. 5. 2017 do 10h, na přihlášky po termínu nebo nekompletní přihlášky nebude brán zřetel. Do předmětu e-mailu uveďte VŘ - PSS/SP.

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třinec

číslo volného místa: 12594060767

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC