Sociální pracovník

Slezská diakonie (MPSV)

Místo práce
Hlubčická 146, 794 01 Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
18200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská diakonie, IČ 65468562
Pracoviště:Slezská diakonie - Noe Krnov, Bruntál, Hlubčická 146/10, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 18200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, Krnov
Požadujeme:
?ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění
?trestní bezúhonnost;
?osobnostní předpoklady: trpělivý, důsledný a zodpovědný přístup k práci, ovládání umění komunikace, úcta k pravidlům etiky, empatie, samostatnost a schopnost efektivního plánování času, flexibilita, průvodcovský přístup, min. 1 rok praxe s danou cílovou skupinou;
?další dovednosti: ovládání PC, především aplikací Microsoft Office (MS Word, MS Excel, internet), orientace v zákonech souvisejících s výkonem sociálních služeb a standardů kvality.

Nabízíme:
?zajímavou a smysluplnou práci s lidmi;
?práci v dobrém kolektivu; zázemí křesťanské organizace

?osobní růst, možnost dalšího prohlubování vzdělání;
?základní mzda 17 400 Kč + 600 Kč zvláštní příplatek + osobní ohodnocení min. 200 Kč (po zkušební době možnost navýšení) + benefity

Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail [email protected] nebo na adresu: NOE Krnov, Hlubčická 8-10, Krnov, a to do 8. 6. 2017 (do předmětu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SP).

K osobnímu pohovoru budou pozváni nejlépe vyhovující uchazeči, pozvánka bude doručena na email, který uvedete v zaslaných dokumentech k přijímacímu řízení.

Podrobné informace lze získat na e-mailové adrese [email protected]

Z : 17.5.2017

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12692460768

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání