Všeobecná sestra s osvědčením nebo zdravotnický asistent

SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost (MPSV)

Místo práce
Vnitřní 921, 735 35 Horní Suchá, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
14500 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost, IČ 42864917, http://www.slezskahumanita.cz/
Pracoviště:Domov pro seniory v Horní Suché, Vnitřní 921/5, 735 35 Horní Suchá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 14500 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost přijme do hlavního pracovního poměru na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení zaměstnance na pracovní pozici „Všeobecná sestra, zdravotnický asistent“ do Domova pro seniory v Horní Suché. Předpokládaný nástup:IHNED. Jedná se o nepřetržitý pracovní provoz s převahou denních směn, 1-2x noční směny za měsíc.
Požadavky na pracovní místo: registrovaná všeobecná sestra nebo zdravotnický asistent, praxe u lůžka, dobré organizační schopnosti, bezúhonnost, praxe v sociálních službách vítána. Nabízíme nástupní mzdu v rozsahu 14.500,- Kč až 19.000,- Kč, výše základní mzdy se odvíjí od kvalifikace. Dále nabízíme 25 dnů dovolené, příplatek za sobotu i neděli 30%, příplatek za noční 15,-Kč/hod. Příplatek za svátek 100%. Možnost dalšího vzdělávání formou odborného kurzu. V případě zájmu nám prosím zašlete životopis s žádostí o místo na email: [email protected]
Těšíme se na novou spolupráci.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11845100778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou