Zdravotní laborant/-ka na oddělení patologie

Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 470, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13570 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotní laboranti (32121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace, IČ 47813750
Pracoviště:Slezská nemocnice v Opavě, Olomoucká 470/86, Předměstí, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 13570 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ - ukončené vzdělání v oboru zdravotní laborant (dle Zákona č. 96/2004 Sb. § 9 ve znění novel), výhodou je platné osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, ukončené specializační studium v daném oboru - Obor Histologie (případně již podaná přihláška nebo zahájené specializační studium). Mzda 13 570 - 20 000 Kč, plný pracovní úvazek, nástup ihned. KO: Mgr. Lenka Hanková, tel.: 553 776 103, email: [email protected]. Nahlášeno 17.2.2014

Poslední změna:2014-04-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 7138280732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou