Opatrovanie vo Švajčiarsku

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o seniorov, vedenie domácnosti

Dobré platobné podmienky.
Zdokonaľovanie sa v nemeckom jazyku.
Referencie po odpracovaní turnusov.
Možnosť stabilnej práce (návrat k rodinám)

Agentúra Slowiss hľadá zodpovedné nemecky hovoriace opatrovateľky ktoré majú doklad A1 (podmienka).
Práca je aktuálne po celú dobu roku 2015, pričom hľadáme minimálne 5 uchádzačiek mesačne do rodín na opatrovanie vo Švajčiarsku
Všetky potrebné informácie, o práci a rodinách, dostane uchádzačka počas telefonického rozhovoru s našimi pracovníčkami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť, skúsenosť, príjemné vystupovanie, profesionalita.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemecký jazyk aspoň na komunikatívnej úrovni
Skúsenosti s prácou
Doklad A1 (o platení socialnych poplatkov) !!!!
Živnosť
Príjemné a priateľské vystupovanie.
Flexibilita
Chuť pracovať.

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1972032  Datum zveřejnění: 7.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700 - 2200 EUR/mesiac