Opatrovateľ/Opatrovateľka v Nemecku

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
15.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2500 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pacienta s tracheostómiou a PEG sondou. Pán si vyžaduje pomoc s hygienou, obliekaním, menením plienok, transfermi na vozíček a z vozíčka a domácimi prácami.

- Práca na nemeckú pracovnú zmluvu,
- 8-hodinové zmeny,
- výhodné platové ohodnotenie,
- zdokonalovanie sa v nemeckom jazyku,
- serióznosť a transparentnosť zo strany agentúry,
- referencie a pomoc pre opatrovateľky 24/7,
- istota stabilnej práce,
- dlhoročná história spokojných opatrovateliek pracujúcich pre našu agentúru
- program odmeňovania opatrovateliek (nákupné poukážky do sietí hypermarketov, finančné odmeny, a pod.).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Seriózny prístup.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme spoľahlivú opatrovateľku/opatrovateľa so skúsenosťami s tracheostómiou. Vodičský preukaz je výhodou.

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2834823  Datum zveřejnění: 1.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500 netto