Hledáme 3 v 1 (ferda mravenec, univerzální voják a nebojsa)

SMART TRADING COMPANY s.r.o.

Místo práce
U Statku 218, 717 00 Ostrava - Bartovice, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME 3 v 1 (FERDA MRAVENEC, UNIVERZÁLNÍ VOJÁK A NEBOJSA), který si hravě a bez mrknutí oka poradí s některým z těchto úkolů:

- MONTÁŽ VÝROBKŮ (práci si ulehčí použitím aku utahovačky a nýtovačky)
nebo

- BALENÍ PRODUKTŮ (ty si z výroby sám přiveze na ručním paletovém vozíku)
nebo

- BROUŠENÍ tenkých plechů (má cit pro jemnou práci)
nebo

- SEPARACE MATERIÁLU (je silák a nic ho nepoloží)
nebo

- ZÁMEČNICKÉ PRÁCE (ojehlování, vrtání, řezání a podobné věci zvládne s přehledem)
nebo

- OBSLUHA CNC STROJŮ (nebojí se práce i se složitějšími stroji)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nikdo z nás není supermanem, který umí vše, proto jsme připraveni Vás leccos naučit.

Řada pracovních pozic je vhodná pro absolventy.

ZA ODVEDENOU PRÁCI SE PAK MŮŽETE TĚŠIT NA:

* pravidelnou odměnu (dodržování výplatního termínu je samozřejmostí)
* možnost povýšení (ty nejlepší posouváme dále a výše)
* prémie za pracovní výkon (rádi motivujeme)
* stravenky (v hodnotě 80 Kč a to za každou odpracovanou směnu)
* jistotu stabilního zaměstnání (sezonní výkyvy výroby se nás netýkají)

NA OPLÁTKU NEPOŽADUJEME NIC VÝJIMEČNÉHO:

* svědomitý přístup k docházce
* manuální zručnost, technické myšlení
* spolehlivost, zodpovědnost
* ochotu k přesčasové práci

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství, kovovýroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významný zaměstnavatel Moravskoslezského kraje zabývající se výrobou a povrchovou úpravou mechanických komponentů především z plechových polotovarů.
ID: 3085888  Datum zveřejnění: 30.5.2017