Telefonistka/ta – Praxe není potřebná

SMARTCALL s.r.o.

Místo práce
Čimická 310/25, 182 00 Praha 8, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se naučit výborně komunikovat?
Vypráví se o Tobě, že stále mluvíš a umíš přesvědčit?
V tom případě právě Tebe hledáme do našeho aktivního kolektivu. Staň se členem úspěšného prodejního týmu v nadnárodním call centru, které je v centru Prahy ( 2 min. od stanice metra).
Tvojí náplní práce bude telefonický prodej produktů, praxe není potřebná.
Nastartuj svoji kariéru u nás, získej praxi, nauč se zdarma všechno, co potřebuješ pro svůj kariérní růst. Není podstatné kolik je Ti let , či jsi muž anebo žena, naučíme Tě nenadřít se a vydělat si peníze!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
• Průměrná sazba za hodinu 100,-Kč.
• Zaškolení na náklady společnosti
• Pravidelné bezplatné tréningy komunikace a prodejných technik
• Práci bez víkendu a svátků na jednu směnu
• Fyzicky nenáročná práce v klimatizované kanceláři
• Velmi dobrý kolektiv

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

telekomunikácie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Komunikační dovednosti, příjemný hlasový projev bez vad řeči
• Chuť učit se a vzdělávat se, chuť do práce a dobrou náladu
• Základní znalost na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Smartcall je mezinárodní stabilní společnost provozující call centra v České a Slovenské republice. Naši specialisté se soustřeďují na šetření nákladů našich zákazníků na telefonování. Práce v našem call centru je zábavou s velmi dobrým kolektivem a rodinnou atmosférou a díky propracovanému školícímu systému je perfektním startem do obchodní kariéry pro absolventy a další uchazeče.
ID: 2243201  Datum zveřejnění: 4.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12000 - 24000 Kč/měsíc