Manažer velkoobchodu s mobilními telefony - Turnov

SMARTCALL s.r.o.

Místo práce
Hluboká 144, Turnov, Liberecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za řízení chodu velkoobchodu
Komunikace a rozvíjení vztahů s obchodními partnery
Získávání a rozvíjení nových obchodních příležitostí
Vedení obchodního týmu
Analýzy trhu, tvorba cenových a marketingových strategií
Odpovědnost za plnění plánovaných cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí společnosti s 20.letou působností na trhu
Motivující platové ohodnocení včetně bonusů za plnění cílů
Možnost seberealizace a prostor pro vlastní iniciativu
Mobilní telefon
Stravenky
Práci na plný úvazek
Místo pracoviště Turnov
Pokud máte zájem stát se součástí našeho úspěchu a věříte si, zašlete svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání
Přirozenou autoritu
Zkušenost s vedením lidí
Schopnost pozitivní motivace
Časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Smartcall je mezinárodní stabilní společnost provozující call centra v České a Slovenské republice. Naši specialisté se soustřeďují na šetření nákladů našich zákazníků na telefonování. Práce v našem call centru je zábavou s velmi dobrým kolektivem a rodinnou atmosférou a díky propracovanému školícímu systému je perfektním startem do obchodní kariéry pro absolventy a další uchazeče.
ID: 2771179  Datum zveřejnění: 18.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000