Specialista zákaznického centra

SMARTCALL s.r.o.

Místo práce
Praha 8-Karlín, 1. pluku 8a, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– Kontakt s klienty kteří projevili zájem o naše služby
– Doporučení vhodných produktů a cenové kalkulace
– Administrativa k jednotlivým případům
– Vyplňovaní objednávkových formulářů

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Práce na HPP
– Stabilní zaměstnání
– Jistota výdělku, základní plat + provize, průměrná mzda 15 000 až 30 000 Kč
– Práce na jednu směnu bez víkendů a svátků
– Přátelský kolektiv a přístup nadřízených
– Soutěže o hodnotné a věcné ceny
– Bezplatné osobnostní a komunikační školení pro kariérní růst (administrativa, verifikace, supervisor)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Energická osobnost
-Úsměv
-Chuť učit se a vzdělávat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Smartcall je mezinárodní stabilní společnost provozující call centra v České a Slovenské republice. Naši specialisté se soustřeďují na šetření nákladů našich zákazníků na telefonování. Práce v našem call centru je zábavou s velmi dobrým kolektivem a rodinnou atmosférou a díky propracovanému školícímu systému je perfektním startem do obchodní kariéry pro absolventy a další uchazeče.
ID: 2780410  Datum zveřejnění: 25.10.2016