Pracovník obchodního oddělení

SmartShop, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostravská 843, 739 25 Sviadnov, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci obchodního provozu (93333)

Pracoviště a kontakty

Firma:SmartShop, s.r.o., IČ 27843858
Pracoviště:SmartShop, s.r.o. - pracoviště Sviadnov, Ostravská 843, 739 25 Sviadnov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16
Směny - pondělí až pátek 9:30 až 18:00 hod.
Pracovní náplň:
- starost o zákazníky naší expoziční prodejny (malá prodejna 170 m2, kde vystavujeme zboží z akčních letáků) - cca 30% pracovní náplně
- administrativní práce (odesílání e-mailů, zakládání faktur a dodacích listů apod.)
- navádění nových položek do systému a na eshop
- navádění objednávek do systému
- vyřizování telefonických dotazů klientů
Požadujeme:
- komunikativní schopnosti
- příjemné vystupování
- středoškolské vzdělání s maturitou
- výbornou znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
- znalost práce v účetním systému (výhodou)
- psaní všemi deseti (výhodou).
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení - 25000 Kč - 30000 Kč (průměrná hrubá měsíční mzda včetně odměn a prémií)
- práci na dobu určitou s možností prodloužit smlouvu a posléze převést na dobu neurčitou (vše záleží jen na vašich předvedených schopnostech)
- skvělý pracovní kolektiv
- stravenky.
Životopis zaslat e-mailem: [email protected].
nebo na adresu: SmartShop, s.r.o., Ostravská 843, 739 25 Sviadnov.
Z došlých životopisů vybereme vhodné uchazeče, které si pozveme na osobní pohovor.

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 12522040789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou