Obchodní reprezentant - Brno

SMERO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
Pracoviště:SMERO, spol. s r.o. - 18, Brno-město

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obchodní reprezentant - Brno
Jsme firma SMERO spol. s r.o. velkoobchod kancelářských potřeb. Pro Brno hledáme obchodního reprezentanta, který je schopný samostatně pracovat.

Hledáte zajímavou práci v obchodní sféře a máte ambice prosadit se v prodeji?
Přihlaste se na volnou pracovní pozici a životopis zašlete na e-mail [email protected]
Praxe není podmínkou, chuť do obchodování ano.

Náplň práce:
Schůzky u stávajících zákazníků.
Získávání nových zákazníků.
Rozšiřování dodávaného sortimentu u zákazníků.
Pravidelné reporty.
Práce s databází.
Tvorba nabídek pro zákazníky.

Co po vás budeme požadovat:
Vytváření a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky.
Uzavřené obchody u stávajících i nových zákazníků.
Chuť učit se novým věcem.
Řidičský průkaz „B“.
Čistý trestní rejstřík.

Co vám za to nabídneme:
Stabilní práci s fixním platem + provize z prodeje.
Dlouhodobou spolupráci a příjemné pracovní prostředí.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
HPP.
Firemní auto, notebook, mobil.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť po celé ČR)

Nástup možný ihned. Zašlete životopis na e-mail: [email protected] Do předmětu uveďte název pracovní pozice "Obchodní reprezentant - Brno".
Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11492540795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou