Produktový pracovník - reklamní předměty, kancelářský nábytek

SMERO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Stará pošta 980, 1 2 Rajhrad, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
Pracoviště:SMERO, spol. s r.o. - 06, Stará pošta 980, 664 61 Rajhrad

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Produktoví pracovníci - Rajhrad
Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb SMERO přijmeme produkční pracovníky. Zaměření na reklamní předměty a kancelářský nábytek.
Nebojíte se zodpovědné práce a dotahujete rychle věci do konce? Pokud je vaše odpověď "ano" rádi vás uvítáme do našeho kolektivu.

Náplň práce
Zpracování objednávek reklamních předmětů a nestandartního nekatalogového zboží.
Zajištění průběhu korektur, objednání zboží u dodavatelů.
Komunikace s našimi obchodními zástupci a dodavateli.
3D návrhy nábytku v PC programu.

Požadujeme
Ochotu učit se zbožíznalství.
Znalost práce na PC - Word, Outlook, Excel.
Ochotu vyřizování požadavků.
Odolnost vůči stresu.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme
Pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí v nové moderní budově.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: [email protected]
Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Produktový pracovník - Rajhrad“

Vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontaktovat.

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11840710752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou